Klej uniwersalny w sprayu.

KLej uniwersalny w sprayu.

Klej uniwersalny w sprayu to SPRAY-KON MOTO stosowany do klejenia tkanin , pianki PUR, skór, metalu, laminatu, szkła, gumy i tworzyw sztucznych poza miękkimi PVC, lub powlekanych PVC. Szybki i wygodny, w  użyciu, ekonomiczny w cenie. Klej w aerozolu do klejenia materiałów tapicerskich i materiałów pokrewnych. Doskonały do klejenia różnego typu tkanin, pianek, filcu do podłoży takich jak płyta wiórowa, drewno i metal. Doskonały także do kartonu, papieru, pianki akustyczne.

SPOSÓB UŻYCIA: przed użyciem wstrząśnij . Wyreguluj końcówkę natryskową na odpowiednią szerokość. Z odległości 10-30 cm umieść odpowiednią ilość  kleju na obie powierzchnie które będą łączone. Zaczekaj teraz na odparowanie z kleju rozpuszczalnika (około 40-60 sekund), do widocznego uzyskania lepkości kleju. Następnie mocno dociśnij obie łączone powierzchnie. Odczekaj kilka minut by klej mógł w pełni zadziałać.

Klej uniwersalny w sprayu

Odporność na wysoką temperaturę – do 90*C

Czas aktywacji kleju około 60 sekund

Pełne utwardzenie kleju – kilka minut

Objętość opakowania: 500 ml

Zastosowanie: małe naprawy i poprawki tapicerskie

Do większych prac tapicerskich najlepiej zastosować kleje profesjonalne, które znajdziesz tutaj… Więcej informacji można również znaleźć w sklepie internetowym www.hurtownietapicerskie.pl lub hurtownia-tapicerska.pl

Sprawdź oznaczenia na opakowaniu tutaj…